Warsztaty

„Szanuj bliźniego swego jak siebie samego. Asertywność jako postawa człowieka dojrzałego”

Warsztat ma na celu pokazanie asertywności jako postawy wobec siebie i innych opartej na szacunku i relacjach partnerskich a nie tylko umiejętności mówienia „nie”. Warsztat ten składał się będzie z dwóch stopni, przy czym udział w drugim stopniu będą mogły wżąć tylko osoby, które ukończą stopień pierwszy.

 
Dla kogo: Jeżeli interesuje Cię budowanie relacji z innymi w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie i chciałbyś się dowiedzieć jak można to robić na co dzień zapraszam cię do wzięcia udziału w tym warsztacie.
Grupa: 6 – 12 osób
Czas trwania: 2 dni po 8 godzin
Cena: 300 zł

„Dobrze rozmawiać. Warsztaty porozumienia w rodzinie”

Porozumienie z bliskimi związane jest bardzo mocno z naszą wzajemną relacją. To jak i o czym ze sobą rozmawiamy wpływa na nasz wzajemny stosunek, buduje klimat zaufania i tworzy poczucie bezpieczeństwa. Często to właśnie porozumienie z najbliższymi przysparza nam najwięcej kłopotu, ale to też właśnie na nim najbardziej nam zależy.

 
Dla kogo: Chcesz lepiej i skuteczniej porozumiewać się ze współmałżonkiem, zastanawiasz się jak rozmawiać z dziećmi? Jeżeli tak to zapraszam Cię do udziału w warsztacie komunikacji w trakcie którego będziesz mieć możliwość poznania zasad budowania otwartej komunikacji z bliskimi oraz rozwijania swoich umiejętności porozumiewania się.
Grupa: 6 – 12 osób
Czas trwania: 8 godzin
Cena: 150 zł

„Pod napięciem. Warsztat radzenia sobie ze stresem”

Coraz częściej towarzyszy nam w życiu pośpiech i napięcie. Presja związana zarówno z życiem zawodowym jak i obowiązkami domowymi powoduje stałe podenerwowanie i brak czasu dla siebie. Obawiamy się tego w jaki sposób stres może odbić się na naszym zdrowiu czy relacjach z bliskimi. Na szczęście stres można oswoić i nauczyć się konstruktywnie z nim radzić.

 
Dla kogo: Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o stresie i poznać techniki radzenia sobie z nim, zapraszamy cię do wzięcia udziału w naszym warsztacie.
Grupa: 6 – 12 osób
Czas trwania: 6 godzin
Cena: 120 zł


Prowadzący:

Olga Drzewiecka-Panak

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka Wydziału Psychologii na UKSW oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Psychoedukacji Intra. Zajmuje się szeroko rozumianą psychoedukacją i poradnictwem psychologicznym.

Specjalizuje się w prowadzeniu tak zwanych warsztatów umiejętności „miękkich” związanych z rozwojem osobistym.
Łącznie przeprowadziła ponad 600 godzin warsztatów, z tego większość według własnych autorskich programów.

Zapisy:

Poradnia Dewajtis
Dom Rekolekcyjno-Formacyjny przy WMSD na Bielanach
ul. Dewajtis 3, wejście G
01-815 Warszawa

e-mail: poradnia@dewajtis.pl
numer tel. 660 511 566
telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 19:00